1. Specificații produs: 5g-25kg
2. Putere de fermentare: 650ml~730ml/h
3. Tip de drojdie: Drojdie uscată instantanee cu conținut ridicat de zahăr
4. Calitatea drojdiei: simplă și...
China quick yeast sweet bread Producători Furnizori de fabrici
Compania noastră a adunat o echipă de experți seniori în tehnologie, management și dezvoltare a pieței în drojdie instantă sănătoasă, Drojdie uscată instant fără gluten, Whole Wheat Bread Improver industrie. Luăm o calitate excelentă a produsului nostruquick yeast sweet bread , o bună reputație și satisfacția clienților ca criterii noastre de succes. Compania noastră integrează producția, procesarea și vânzările. În timp ce dezvoltăm piața internă, acordăm atenție și extinderii pieței de peste mări. Odată cu misiunea de a crea produse de înaltă calitate și de a ajuta dezvoltarea durabilă a companiei, am definit o strategie de dezvoltare bazată pe inovație. Cu principiul de afaceri al „Calității First, Integrity First, Mutual Benefit, Sincere Cooperation”, compania a creat calitatea produselor de primă clasă, personal de primă clasă, echipamente avansate și servicii post-vânzare de primă clasă, care nu numai că a câștigat lauda și încrederea clienților, dar a câștigat și multe premii. Compania noastră este specializată în comerțul cu export de diverse produse. Concentrația noastră pe inovație și adaptabilitate ne permite să rămânem în fața concurenței și să oferim cele mai bune produse și servicii posibile. Credem într -o cultură de îmbunătățire continuă și inovație.
-
Drojdie rezistentă la zahăr1. Specificații produs: 5g-25kgMai mult
2. Putere de fermentare: 650ml~730ml/h
3. Tip de drojdie: Drojdie uscată instantanee cu conținut ridicat de zahăr
4. Calitatea drojdiei: simplă și... -
Drojdie 2 în 11. Specificații produs: 5g-25kgMai mult
2. Putere de fermentare: 650ml~730ml/h
3. Tip de drojdie: Drojdie 2 în 1 cu un conținut scăzut de zahăr și cu un conținut ridicat de zahăr -
Drojdie cu creștere rapidă pentru pâine1. Specificații produs: 5g-25kgMai mult
2. Putere de fermentare: 650ml~730ml/h
3. Tip de drojdie: Drojdie bogată în zahăr
4. Calitatea drojdiei: simplă și îmbunătățită. -
Drojdie activă cu creștere rapidă1. Specificații produs: 5g-25kgMai mult
2. Putere de fermentare: 650ml~730ml/h
3. Tip de drojdie: drojdie instant cu conținut ridicat de zahăr
4. Calitatea drojdiei: simplă și îmbunătățită. -
Pâine folosind drojdie uscată activă1. Specificații produsului: 5g-20g, 70g-125g, 400g-500g, 5kg-25kgMai mult
2. Putere de fermentare: 650ml~730ml/h
3. Tip de drojdie: drojdie instant cu conținut ridicat de zahăr
4. Calitatea... -
Drojdie uscată instantanee Bakers1. Specificații produs: 5g-25kgMai mult
2. Putere de fermentare: 650ml~730ml/h
3. Tip de drojdie: drojdie instant cu conținut ridicat de zahăr
4. Calitatea drojdiei: simplă și îmbunătățită. -
Drojdie activă cu creștere rapidă1. Specificații produsului: 5g-20g, 70g-125g, 400g-500g, 5kg-25kgMai mult
2. Putere de fermentare: 650ml~730ml/h
3. Tip de drojdie: Drojdie cu conținut scăzut de zahăr și cu conținut ridicat de... -
Drojdie activă cu creștere rapidă1. Specificații produsului: 5g-20g, 70g-125g, 400g-500g, 5kg-25kgMai mult
2. Putere de fermentare: 650ml~730ml/h
3. Tip de drojdie: drojdie cu conținut scăzut de zahăr și cu conținut ridicat de... -
Drojdie pentru pâine Naan1. Specificații produs: 5g-25kgMai mult
2. Putere de fermentare: 650ml~730ml/h
3. Tip de drojdie: Drojdie instant cu conținut scăzut de zahăr
4. Calitatea drojdiei: simplă și îmbunătățită. -
Drojdie uscată instantanee fără gluten1. Specificații produs: 5g-25kgMai mult
2. Putere de fermentare: 650ml~730ml/h
3. Tip de drojdie: Drojdie instant cu conținut scăzut de zahăr și cu conținut ridicat de zahăr -
Cea mai bună drojdie fără gluten1. Specificații produsului: 5g-20g, 70g-125g, 400g-500g, 5kg-25kgMai mult
2. Putere de fermentare: 650ml~730ml/h
3. Tip de drojdie: cu conținut scăzut de zahăr și cu conținut ridicat de zahăr
Acest producător va avea o înțelegere detaliată a situației noastre actuale, a nevoilor și a pieței noastre țintă, astfel încât produsele pe care le oferă să răspundă tuturor nevoilor noastre și sunt
Prin eforturi neîngrijite, compania s -a bucurat de o reputație ridicată și de o aclamare largă din partea diferiților clienți din diferite țări și regiuni.
În această cooperare, toți suntem implicați în procesul de producție al acestei companii. În acest proces, am constatat că compania are o echipă strictă de control al calității în fiecare legătură.
Managerul de vânzări este foarte entuziast și profesionist, ne -a oferit concesii grozave, iar calitatea produselor este foarte bună, mulțumesc foarte mult!
Acest furnizor a insistat asupra cooperării câștig-câștig de mai mulți ani, ceea ce le oferă oamenilor un sentiment foarte sincer, așa că am cumpărat de la ei.
De-a lungul anilor, compania a respectat întotdeauna principiul orientat către oameni în cooperare cu noi, având în vedere interesele clienților.
„Calitatea, integritatea și serviciul” este scopul nostru. Vă rog să credeți că vă aducem nu numai cea mai bună pudră de drojdie de bere, Feed Active Dry Yeast, rapid rise highly active yeast și servicii, suntem dispuși să fim prietenul tău de încredere.
